PRANIE DYWANÓW
PRANIE WYKŁADZINY DYWANOWEJ


dgfgd
Większość z nas nie zdaje sobie sprawy jak duży wpływ na nasze wykładziny mają długie miesiące a czasem lata bez prania. Brud kumuluje się w wykładzinie, powstają plamy i zabrudzenia trudne do usunięcia nawet przy użyciu profesjonalnych środków do czyszczenia. Ekstrakcja to najlepsza metoda dogłębnego czyszczenia wykładzin dywanowych i tapicerek. Polega ona na naniesieniu środka czyszczącego, który rozpuszcza brud a następnie dokładnym wypłukaniu i odessaniu brudu i wody z czyszczonej powierzchni. W tej technologii pracują używane przez nas urządzenia Karcher Puzzi. Stosowane przez nas środki do czyszczenia Karcher do zastosowań profesjonalnych rozpuszczają brud, usuwają plamy i są całkowicie bezpieczne dla ludzi zwierząt i czyszczonych powierzchni. Często próbujemy wyczyścić wykładzinę, tapicerkę sami metodami domowymi. Najczęstszym błędem podczas czyszczenia jest pozostawienie środka chemicznego na czyszczonej powierzchni. Środek nie tylko powoduje szybsze powtórne zabrudzenie, ale również niszczy tą powierzchnię. Dlatego zadzwoń zanim będzie za późno!


CZYSZCZENIE MEBLI TAPICEROWANYCH


dg
Czyszczenie mebli tapicerowanych to trudne zadanie. Meble te są wykonane z delikatnych tkanin. Tkanina obiciowa podczas użytkowania mebli ulega silnym zabrudzeniom. Często jest poplamiona sokami, tłuszczem, winem, kawą, herbatą. Usunięcie tych plam a przy tym nieodbarwienie czyszczonego materiału to zadanie dla profesjonalisty. Należy dobrać odpowiedni środek do czyszczenia czas, jaki powinien działać na tkaninę następnie dokładnie go wypłukać urządzeniem spryskująco - odsysającym Karcher. Doświadczenie zdobywane przez lata daje gwarancję jakości usługi. Dlatego zaufaj profesjonalistom i zadzwoń do nas.
CZYSZCZENIE TAPICEREK  SAMOCHODÓW I AUTOBUSÓWfgdgd 
Samochód to dla niektórych drugi dom. Spędzamy po kilka a nawet kilkanaście godzin dziennie. Dlaczego nie zadbać o jego czystość. Jazda po naszych często zakurzonych, zabrudzonych drogach powoduje przedostanie się brudu do wnętrza. Przebywanie brudnym zakurzonym samochodzie daje uczucie dyskomfortu i szkodzi naszemu zdrowiu. Czyszczenie tapicerek samochodowych to nasza specjalność. Od kilku lat czyścimy tapicerki pojazdów zdobywając cenne doświadczenia. Zwracamy uwagę, że nie jesteśmy myjnią samochodową gdzie personel często się zmienia a Państwa samochód powierza się przypadkowym osobom. Oferujemy solidnie wykonanie usługi w przystępnych cenach. U nas czyszczenie tapicerki w samochodzie osobowym zajmuje trzy do czterech godzin, w myjni to maksimum dwie godziny. W tak krótkim czasie dokładne wyczyszczenie tapicerki jest niemożliwe. Pranie tapicerki wykonujemy w siedzibie naszej firmy lub u klienta. Oferujemy również pozostawienie samochodu w naszym garażu do wyschnięcia.

DLACZEGO WARTO

Przed                                              PoPrzed                                             Po


 

 UŻYWANE ŚRODKI

Do czyszczenia używamy środków chemicznych Karcher. Mają one wysoką skuteczność, usuwają wszelkie zabrudzenia i plamy. Niszczą roztocza i grzyby. Są przyjazne dla środowiska, bezpieczne dla ludzi, zwierząt i czyszczonych powierzchni.

http://aks.home.pl/digate/media/upload/products/pranie-wykladzin-i-tapicerki-(rm-760-proszek).jpg http://aks.home.pl/digate/media/upload/products/odplamiacz-(rm-769).jpg http://aks.home.pl/digate/media/upload/products/rm-760xza.jpg